Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Uczestnicy turnieju piłki nożnej.

Dni Jeziora Rożnowskiego 2021 - sportowy lipiec.

Dni Jeziora Rożnowskiego 2021 

Sportowy lipiec

Dni Jeziora to nie tylko festyny i koncerty ale również propozycja aktywnego spędzania czasu. Jak już pisaliśmy rozpoczęliśmy od regat żeglarskich i rajdu rowerowego – podsumowanie i zdjęcia pod linkami http://gokgrodek.pl/a,123,vi-regaty-o-puchar-herona-za-nami;   http://gokgrodek.pl/a,121,posumowanie-rodzinnego-rajdu-rowerowego-wszystkie-drogi-prowadza-nad-jezioro.

Kolejnym sportowym wydarzeniem był I Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego a UG oraz  GOK w Gródku nad Dunajcem byli złotym partnerem tego wydarzenia. Nasza fotorelacja z maratonu poniżej a szczegóły na stronie https://maratonroznowski.pl/; https://www.facebook.com/maratonroznowski.

24 lipca o „Puchar Lata” rywalizowali siatkarze, sympatycy piłki plażowej. Rozgrywki odbywały się w bardzo towarzyskiej atmosferze, pogoda była iście „plażowa” i po kilku godzinach rywalizacji „Puchar Lata” trafił do Rzeszowa, gdyż właśnie stamtąd przyjechali do nas panowie Szymon Ulrych i Jakub Ulrych czyli zwycięska drużyna turnieju. Na miejscu drugim podium stanęli Julia Bochenek i Bartłomiej Ryba na trzecim z kolei Filip Cepiga i Dawid Świgut. Puchary i nagrody wręczył osobiście Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem a zawodnicy po turnieju smakowali pyszne kiełbaski z grilla.

31 lipca gościliśmy na gminnym boisku w Siennej, gdzie po kilku latach nieobecności rozgrywany był coroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem. Do walki o puchar w tym roku stanęło sześć drużyn: Górowa, Miałczki, Wataha, Gródek, Koko i Sienna. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 14:00 a piłkarzy studził padający deszcz, który po godzinie przestał padać a na niebie zza chmur wyłoniło się słońce.  Ostatecznie Puchar Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem zdobyła drużyna Wataha pokonując w finale Górową. W meczu o trzecie miejsce podium wywalczyła Sienna zwyciężając Gródek.  Puchary i medale wręczył oczywiście piłkarzom osobiście Wójt Gminy. Zawodnicy zwycięskich drużyn rozegrali jeszcze mecz towarzyski z I-ligowym zespołem  seniorek UKS3 Weronica Staszkówka Jelna. Panowie dżentelmeńsko przegrali mecz jedną bramką i udali się wraz z paniami na poczęstunek, który przygotowała Gminna Stołówka działająca przy GOK Gródek n/D. Wiele smakowitości przygotowały również panie z KGW z Jelnej, Siennej i Lipia. Kibice i goście biesiadowali z zespołem Siennioki zaś muzyczną oprawę zapewnił Nowosądecki DJ Team a za konsolą stał DJ Shany.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomagali w organizacji sportowych wydarzeń lipca, gospodarzom obiektów w Gródku n/D i Siennej za przygotowanie i pomoc organizacyjną, sędziom, zawodnikom za wspaniałą postawę i kibicom za obecność i dobrą zabawę.

Dni Jeziora Rożnowskiego 2021 – kończymy lipiec ale wakacje trwają więc bawimy się jeszcze cały sierpień.

ZAPRASZAMY!!!

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-03 09:46:37przez:
Opublikowano:2021-08-03 00:00:00przez: Zbigniew Gąska
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
Odwiedziny:2040

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem

GOK w Gródku nad Dunajcem
Gródek nad Dunajcem 28

33-318 Gródek nad Dunajcem

telefon: +48 18 440 15 27

Godziny urzędowania :

poniedziałek - piątek : 7:30 - 15:30