Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Pisanki Wielkanocne

Konkurs pisanek i przegląd palm wielkanocnych 2021

Mimo czasu pandemii ogłaszamy konkurs pisanek i przegląd palm.

Forma konkursu może ulec zmianie – jeśli zmienią się przepisy dotyczące zapobiegania covid 19. Prosimy na bieżąco obserwować naszą nową stronę internetową www.gokgrodek.pl

Regulamin konkursu :
 1. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Prace nie mogą być wykonane na świeżych lub ugotowanych jajkach. Technika wykonania prac: dowolna , preferowane są prace wykonane technikami tradycyjnymi.
 2. W Konkursie biorą prace wykonane przez jednego (prace indywidualne) ucznia. Kategorie wiekowe uczestników:
  1.  uczniowie zerówek,
  2.  uczniowie klas I-III,
  3.  uczniowie klas IV-VIII,
 3. Uczestnicy oddają gotowe prace do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem do dnia 26 marca ( piątek ) 2021 roku (do godz.14.45 ). Pracę muszą być dokładnie opisane. Metryczka zawiera imię i nazwisko wykonawcy, grupę wiekową , telefon kontaktowy oraz adres szkoły. Prace niewłaściwie opisane nie biorą udziału w konkursie.
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej GOK (www:gokgrodek.pl). Uczestnicy otrzymają nagrody i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w każdej z kategorii wiekowych. Wręczenie nagród nastąpi podczas specjalnej imprezy - w miesiącu maju lub czerwcu - jak od kilku lat.

Równocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie palm wielkanocnych, który odbędzie się w Palmową Niedzielę w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-03-02 09:06:06przez:
Opublikowano:2021-03-02 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
Odwiedziny:2570

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem

GOK w Gródku nad Dunajcem
Gródek nad Dunajcem 28

33-318 Gródek nad Dunajcem

telefon: +48 18 440 15 27

Godziny urzędowania :

poniedziałek - piątek : 7:30 - 15:30