Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Grafika do rajdu Lajkonik 2022

ULTRA LAJKONIK 2022 - Strat - Ośrodek Wypoczynkowy Stalownik w Bartkowej

Oto gravelowa podróż po pogórzach, na otwarcie sezonu 2022! Pojedź w górę ku widokom i pędź w dół, ku dolinom i malowniczym rynkom w miasteczkach. Łap przygodę, jakich mało!

CEL IMPREZY
Celem rajdu rowerowego „Ultra Lajkonik 2022” jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz aktywnych form wypoczynku i rekreacji. Popularyzacja kolarstwa szutrowego i turystyki rowerowej oraz spędzania wolnego czasu blisko natury. Propagowanie postaw ekologicznych.
Rozwijanie zamiłowania do przyrody. Popularyzacja turystycznych zakątków Małopolski i Podkarpacia. Podkreślenie walorów środowiska lokalnego wśród sportowców z innych regionów Polski.

TERMIN I MIEJSCE
1.
Wyścig rowerowy Ultra Lajkonik 2022 prowadzony jest na terenie województw: małopolskiego i podkarpackiego.

2.
Wyścig odbędzie się w dniach 30 kwietnia - 3 maja 2022 roku.

3.
Start wyścigu nastąpi 30 kwietnia (w sobotę) w godzinach porannych i może odbyć się z podziałem na grupy. Decyzja o starcie falowym zostanie podjęta przez Organizatora po uwzględnieniu bieżącej sytuacji epidemicznej związanej z pandemią koronawirusa SARS- CoV-2 oraz obowiązujących przepisów sanitarnych.

4.
Możliwy jest start krótkiego dystansu dzień po starcie długiego dystansu, tj. 1 maja 2022. Organizator przekaże taką informację co najmniej na 45 dni przed startem.

5.
Wyścig odbędzie się bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyścigu w związku z wystąpieniem klęsk żywiołowych lub innych sytuacji uznawanych za działanie „siły wyższej”.

6.
Limit czasowy dla wszystkich uczestników wynosi 84 godziny (dla dłuższej trasy) oraz 48 godzin (dla krótszej trasy) i liczony jest od momentu startu danego dystansu (start jednoczesny) lub startu zawodnika (start falowy). Czas przejazdu liczony jest od startu do momentu przekroczenia przez uczestnika linii mety.

14. Zabrania się korzystania ze wsparcia osób spoza grona uczestników oraz zasobów (wtym  noclegu) niedostępnych dla wszystkich uczestników na tych samych zasadach.
15.
Przestrzeganie zasad regulaminu jest obowiązkowe, a każdy uczestnik akceptuje Regulamin Ultra Lajkonik 2022 dokonując rejestracji oraz przed startem, podpisując Deklarację Uczestnika Wyścigu.


TRASA WYŚCIGU
1.
Start i meta, jednocześnie baza zawodów będzie zlokalizowana w Ośrodku Wypoczynkowym Stalownik w Bartkowej-Posadowej.

  • Dokładny adres:
    Dom Wczasowy Stalownik
    Bartkowa-Posadowa 264
    33-318 Bartkowa-Posadowa
    Telefon: 18 440 13 03

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Rajdu!!!

Ultralajkonik 2022 - Regulamin

Ultralajkonik - Facebook

Ultralajkonik - Instagram

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-04-22 11:30:43przez:
Opublikowano:2022-04-22 00:00:00przez: Małgorzata Karbownik
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
Odwiedziny:459

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem

GOK w Gródku nad Dunajcem
Gródek nad Dunajcem 28

33-318 Gródek nad Dunajcem

telefon: +48 18 440 15 27

Godziny urzędowania :

poniedziałek - piątek : 7:30 - 15:30